Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat denilince ilk akla gelen konu bir evden başka bir eve taşınmaktır. Ancak bu sektörü aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmetleri ile de ilgilenmekte, iş yeri sahiplerinin ofis eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması konusunda da hizmet vermektedir. Ev taşıma hizmeti ise, firmamızı tercih etmeniz durumunda, şehir içi ya da şehirlerarası olabilmektedir. Şehirlerarası taşımacılık daha üstün bir hassasiyet gerektirmekle birlikte, özel nakliyat araçlarımız ve bu araçların sürücüleri sayesinde eşyalarınız Türkiye’nin bir ucundan diğer bir ucuna kadar hiçbir zarar görmeden ulaştırılıp yeni evinize yerleştirilir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti genellikle öğrenciler ve iş sebebiyle şehir değiştirmek zorunda kalan kişiler tarafından ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer almaktadır. Şehir içi evden eve nakliyat hizmeti de vermekte olan firmamız aracılığıyla eşyalarınızı konforlu ve güvenli bir şekilde taşıtma imkanına sahipsiniz.

evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Şehir içi evden eve nakliyat İşlemleriniz için üzerinde durulması gereken birkaç nokta vardır. Bu noktalardan en önemlisi ise, taşınacağınız binaların yüksekliğidir. Şimdilerde apartman yönetmeliklerine göre, taşınma esnasında dahi apartman sakinlerine rahatsızlık vermemek gerekmektedir. Eski anlayışa göre, apartman kapısından çıkartılan eşyalar çalışanların sırtında yüksek katlardan aşağı indirilmekte idi. Ancak bu hem apartman sakinlerinin huzuru hem de eşyalarınızın güvenliği açısından uygun bir yöntem değildir ve çok yüksek katlar söz konusu olduğunda firmamız tarafından asla tercih edilmemektedir. Sigortalı eşya taşımacılığı hizmetinden faydalansanız dahi, eşyalarınız sadece araç içinde iken sigorta kapsamında sayıldıklarından, apartmanda yaşanabilecek herhangi bir durum eşyalarınızı maddi anlamda güvence altına almaz.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ile her biri ambalajlanmış olan eşyalarınızın asansörlü nakliyat ile taşınması sırasında, eşyalar daha yeni evinize ulaşmadan asansörün kurulumu ve kontrolü gerçekleştirilmiş olur. Kurulumun doğru yapılıp yapılmadığı, asansör sisteminin bina sakinlerini rahatsız edip etmediği iyice kontrol edilir. Asansörün kontrolü tam anlamıyla gerçekleştirilir, eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşyalarınız sepet kapasitesine göre yüklenerek üst kata ulaştırılır. Taşıma işlemi gerçekleştirilirken bir yandan eşyalarınız ambalajlarından sökülür ve eski evinizde fotoğraflanmış halleri ile yerlerine yerleştirilir.

evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat yakuplu evden eve nakliyat kavaklı evden eve nakliyat yalova evden eve nakliyat sefaköy nakliyat bursa evden eve nakliyat